26-27 листопада 2021 року у м. Амстердам (Нідерланди) відбулося VІІ засідання експертів Європейського наукового клубу з проблем глаукоми та стану очної поверхні (ECOS-G). У роботі  ECOS-G взяли участь 34 делегати-експерти із 18 країн світу.

Українська делегація була представлена професором Іриною Шаргородською, професором кафедри офтальмології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, членом президії українського глаукомного товариства, членом European Glaucoma Society, членом наукового комітету ECOS-G, яка у якості доповідача презентувала науковий проект кафедри офтальмології, присвячений впровадженню новітніх технологій при лікуванні ускладнених форм глаукоми, який був включений для розгляду на асамблеї ECOS-G.

Участь у засіданнях круглого столу світових експертів під час «ECOS-G» дозволила представити технології, розроблені кафедрою офтальмології НУОЗ України імені П.Л. Шупика світовій офтальмологічній спільноті, обмінятися досвідом з офтальмологами різних країн світу, визначити пріоритетні напрямки подальшої співпраці із закордонними партнерами в лікувальній роботі та у галузі післядипломної освіти.

Участь в роботі експертів Європейського наукового клубу з проблем глаукоми та стану очної поверхні (ECOS-G) дозволила опанувати новітні світові технології з хірургічного та лазерного лікування глаукоми, що сприятиме впровадженню практичного досвіду провідних експертів-спеціалістів у галузі глаукоми та захворювань передньої поверхні ока в лікувальний та навчальний процес циклів тематичного удосконалення «Мікрохірургія ока з методами імплантації штучного кришталика та факоемульсифікацією», «Глаукома», «Вітрео-ретинальна хірургія» та «Травми органа зору», які проводяться на кафедрі офтальмології НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Актуальність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів