1 грудня 2021 року на медичній освітній платформі для лікарів «Hippocrates» в режимі онлайн відбувся мультидисциплінарний вебінар для педіатрів, лікарів загальної практики сімейної медицини на тему: «Кашель. Лікувати чи спостерігати. Точка зору лікаря-педіатра та клінічного фармаколога».

У вебінарі взяли участь відомі науковці-медики України: член-кореспондент НАМН України, заслужений лікар України, експерт МОЗ України, завідувач кафедри дитячих і підліткових захворювань НУОЗ України імені П. Л. Шупика професор Г. Бекетова, завідувач кафедри фармакології НМУ імені О.О. Богомольця, академік НАН  ВО України, професор Г. Зайченко.

Під час вебінару були розглянуті питання патогенезу кашлю у дітей, обговорені питання причин виникнення кашлю, як симптому багатьох захворювань. З позиції фармаколога висвітлено фармакокінетику та фармакодинаміку сучасних медикаментозних засобів, що впливають на кашель. Під час дискусії педіатра та фармаколога виведена концепція лікування кашлю з позиції доказової медицини.

Проведений вебінар присвячений кашлю у дітей мав велике практичне значення для лікарів-клініцистів, оскільки торкався найбільш частого симптому з яким стикаються лікарі в щоденній професійній діяльності

Слухачі мали можливість ставити питання та пройти опитування, щоб отримати подарунки.

Учасники високо оцінили ту інформацію, яку вони отримали на мультидисциплінарному вебінарі, що підтверджено численними схвальними відгуками в чаті.