Відповідно до протоколу засідання стипендіальної комісії №6 від 15 грудня 2021 року, на якому було розглянуте питання матеріального заохочення аспірантів очної денної форми навчання за публікації у науково-метричних виданнях Scopus та Web of Science, матеріальне заохочення отримали наступні аспіранти:

1. О. Башинський, кафедра психіатрії, психотерапії та медичної психології,
  2. А. Гайдук, кафедра акушерства та гінекології № 1,
  3. Н. Заверуха, кафедра сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги,
  4. Є. Крижевський, кафедра загальної та невідкладної хірургії,
  5. О. Линник, кафедра комбустіології та пластичної хірургії,
  6. Г. Мельничук, кафедра хірургії та судинної хірургії,
  7. Т. Новікова, кафедра ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки,
  8. А. Самусєва, кафедра онкології.

Також на засіданні було вирішено, що питання про матеріальне заохочення за публікації у науково-метричних виданнях Scopus та Web of Science буде розглядатись щороку на останньому засіданні стипендіальної комісії.

Щиро вітаємо аспірантів, які цього року отримали матеріальне заоохоченя та бажаємо не зупинятись на досягнутому.

Всім іншим аспірантам бажаємо продуктивного наступного року та публікацій у науково-метричних виданнях Scopus та Web of Science.

Актуальність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 74.75% - 4 Голосів