Кафедра педіатрії-2 разом із головним лікарем КНП «КМДКЛ№1» Ю. Кожарою зустрічають Новий 2022 рік з планами на продовження доброчинного співробітництва, вдосконалення діагностично-лікувального процесу, впровадження нових методів діагностики та лікування орфанних захворювань у дітей.

Співробітники кафедри педіатрії-2 професор Т. Марушко, професор Т. Куріліна, доцент Н. Глядєлова - експерти Міністерства охорони здоров’я України, Департаменту  охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації та беруть активну учать в роботі відділень дитячої лікарні. В межах реформи третинної ланки надання медичної допомоги дитячому населенню та, беручи до уваги своєрідність сучасного періоду, а саме особливостей виникнення та перебігу  хвороб дитячого віку на фоні пандемії, співробітники кафедри пліч о пліч з лікарями лікарні беруть участь у повернення здоров’я маленьким пацієнтам. Маємо надію, що наступний рік принесе реалізацію творчих планів, наукових досягнень, успіхів та натхнення в повсякденній роботі.

Щиро вітаємо всіх колег з Новим роком!

Актуальність матеріалу: 67.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 70.5% - 2 Голосів