Search

 
 

У 2021 році Кафедра управління охорони здоров’я та публічного адміністрування започаткувала добру академічну традицію запрошувати для проведення лекцій гостьових лекторів, які є практиками і співробітниками органів центральної виконавчої влади, законодавчої та судової влади, а також представниками професійних спілок та роботодавців.

У 2021 році відбулось три гостьові лекції, зокрема здобувачі другого академічного рівня «магістр» прослухали лекції:

Палагусинця Ростислава Васильовича, доктора наук з державного управління, заступника керівника відділу Управління забезпечення міжпарламентських зв'язків Апарату Верховної Ради України, на тему «Інтелектуалізація праці та зарубіжний досвід добору кадрів для дипломатичної служби»;

Зарецької Наталії Євгенівни, доктора наук з державного управління, керівника Офісу Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій, на тему «Постізоляційне відновлення громадян України»;

Фуртас Світлани Василівни, магістра з права, заступника виконавчого директора Організації роботодавців транспортних послуг міста Києва, на тему «Транспортна політика України». 

22 січня 2022 року відбудеться гостьова лекція головного спеціаліста відділу співробітництва з МВФ Управління міжнародного співробітництва Міністерства фінансів України, кандидата економічних наук Дибко Наталії Миколаївни.

Лекція запланована в межах вивчення дисципліни «Публічне управління та адміністрування» модуля «Державні фінанси». Тема гостьової лекції «Бюджетна політика держави».

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу