20 січня 2022 року під головуванням декана хірургічного факультету доцента Володимира Шуби відбулося спільне засідання вченої ради та конференції трудового колективу хірургічного факультету у дистанційному режимі за допомогою програмного забезпечення Zoom.

Під час засідання було проведено підсумки роботи деканату та кафедр хірургічного факультету у 2021 році. Насамперед, члени вченої ради та делегати конференції трудового колективу заслухали звіти голів (заступників голів) постійно діючих комісій вченої ради факультету: з наукової та інноваційної діяльності – професора Валентина Сморжевського, з клінічної роботи – професора Федора Гайсенюка, по роботі з інтернами – професора Олександра Мовчана, з навчально-методичної роботи та міжнародної діяльності – доцента Романа Остапчука. Звіти та плани роботи комісій вченої ради на 2022 рік затверджено одноголосно відкритим голосуванням.

Згодом виступив декан хірургічного факультету доцент Володимир Шуба, який прозвітував про роботу деканату у 2021 році відповідно до стандартів ISO 9001:2015. А саме: П 01 стратегічне управління, П 02 фінансовий менеджмент, П 03 управління ризиками і можливостями, П 04 управління персоналом, П 05 управління інфраструктурою, П 06 загальний маркетинг, П 07 управління зовнішніми зв’язками, П 08 оперативне управління, П 09 інноваційна діяльність, П 10 управління закупівлями, П 11 освітня діяльність, П 12 науково-дослідницька діяльність, П13 лікувально-діагностична робота.

Також було затверджено Комплексний план роботи хірургічного факультету на 2022 рік.

Окрім цього, на порядку денному були розгляд матеріалів наукової роботи аспіранта кафедри ортопедії і травматології №2 Сичевського Кирила та затвердження навчально-методичної документації.

Насамкінець, відбулося таємне голосування щодо трьох кадрових питань, за результатами якого обрано: к. мед. н. Горбовця Владислава на посаду асистента кафедри хірургії та судинної хірургії; к. мед. н. Валіхновську Катерину на посаду доцента кафедри хірургії та трансплантології та к. мед. н., доцента Лисенка Михайла на посаду доцента кафедри офтальмології.