Посольство Великої Британії в Україні інформує про можливість участі у стипендіальній програмі  Chevening, місія якої – підтримувати амбіційних лідерів з різних країн світу, надаючи їм повне фінансування на освіту у Великій Британії (як правило, це однорічні магістерські програми, а також MBA). Покриваються витрати на навчання, проживання, транспорт і візу. Також пропонуються різноманітні можливості для випускників (в Україні чівнерів вже близько 450, а у всьому світі – більше 50000).

Вік і спеціальності кандидатів не обмежуються. Стипендіатами/ками стають представники різних сфер – STEM, бізнес, креативні індустрії, мистецтво, право, медицина і т.д. Стипендіати самостійно обирають місце навчання – а це означає, що Oxford, Cambridge, LSE, King’s College та інші престижні університети Британії швидко стають для них реальністю. Вимоги до кандидатів прості: наявність диплому бакалавра, мінімум двох років досвіду роботи (волонтерства, стажування теж враховуються), лідерський потенціал і хороше знання англійської мови.

У конкурсі на стипендії Chevening можуть взяти участь студенти, молоді вчені, представники викладацького складу.

Подальша інформація: Юлія Кондрушенко, [email protected]

Фото з сайту https://www.chevening.org/scholarship/ukraine/