Європейська ліга професійного розвитку (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas, Варшава, організовує міжнародне науково-педагогічне дистанційне стажування для педагогічних i науково-педагогічних працівників 3BO І—IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.

Тема стажування: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у закладах вищої освіти Польщі».

Дати проведення: 15 листопада — 24 грудня 2021 року.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових i науково-педагогічних працівників, опанування новітніх унікальних методів, набуття досвіду провадження науково-дослідної i викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Університетом Collegium Civitas кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів).

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +38063 333 9152

Додаток: детальна програма стажування