Search

 
 

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує викладачів, аспірантів, співробітників до участі у фулбрайтівських конкурсах для дослідників Fulbright Research and Development.

Європейська ліга професійного розвитку (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas, Варшава, організовує міжнародне науково-педагогічне дистанційне стажування для педагогічних i науково-педагогічних працівників 3BO І—IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.

29 жовтня 2021 року відбудеться онлайн–зустріч потенційних партнерів  програми Горизонт Європа у рамках програми Горизонт Європа (Horizon Europe). Посередницька подія (так званий brockerage event) присвячений поданню проектних заявок на конкурси у рамках Кластеру  «Здоров'я».

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує викладачів, аспірантів, співробітників до участі у фулбрайтівських конкурсах для дослідників Fulbright Research and Development та Fulbright Visiting Scholar Program.

Посольство Великої Британії в Україні інформує про можливість участі у стипендіальній програмі  Chevening, місія якої – підтримувати амбіційних лідерів з різних країн світу, надаючи їм повне фінансування на освіту у Великій Британії (як правило, це однорічні магістерські програми, а також MBA). Покриваються витрати на навчання, проживання, транспорт і візу. Також пропонуються різноманітні можливості для випускників (в Україні чівнерів вже близько 450, а у всьому світі – більше 50000).

Дякуємо всім, хто зареєструвався на вебінар «Сучасні підходи до діагностики в епоху COVID-19».  Захід спільно проводять НУОЗ України імені П. Л. Шупика та Королівський коледж патологів, Велика Британія.

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Білостоцьким університетом (факультет наук про освіту) запрошує педагогічних і науково-педагогічних працівників НУОЗ України імені П. Л. Шупика на дистанційне стажування  «Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення, перспективи».

Науково-педагогічні працівники, а також молоді вчені, аспіранти, ординатори та всі зацікавлені представники НУОЗ України імені П.Л. Шупика запрошуються до участі у новому проєкті Посольства Республіки Польща у Києві: Замкові бесіди. Польські королівські резиденції.

Magna Charta 2020 (MCU 2020), у продовження дискусії про принципи, цінності та відповідальність університетів у сучасному світі, організовує наступний вебінар, присвячений обговоренню одного з основних своїх документів «Обов’язки університетів перед суспільством».

Запрошуємо взяти участь у міжнародному стажуванні за програмою підвищення кваліфікації «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» для педагогічних і науково-педагогічних працівників.

«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Медичним Університетом у місті Люблін організовує вузькопрофільне міжнародне науково-педагогічне стажування для викладачів медичних навчальних закладів вищої освіти за темою: «Нові та інноваційні методи викладання в медицині».

«Європейська ліга професійного розвитку» разом із Медичним університетом у місті Любліні організовує вузькопрофільне міжнародне науково-педагогічне стажування для викладачів медичних  навчальних закладів вищої освіти. Дати проведення стажування: 4–29 жовтня 2021 року.