Шановні слухачі!

В умовах карантину реєстрація та зарахування слухачів на цикл  проводиться у дистанційному режимі.

Куратор циклу: асистент кафедри Ходзінська Ірина Романівна;

Контактний телефон: 096 657 86 19

Старший лаборант кафедри: Тімуш Альона Анатоліївна

Контактний телефон: 096 360 83 39

Порядок оформлення слухачів на цикл:

1.Надати в електронному вигляді документи для реєстрації.

• Путівка (для бюджетних слухачів з печаткою лікувального закладу);
  • копія диплома про вищу освіту;
  • копія свідоцтва про шлюб у випадку зміни прізвища.

2.Всі вищезазначені документи необхідно відсканувати або сфотографувати та надіслати  електронною поштою на адресу кафедри [email protected]

В листі обов’язково вказати контактний номер мобільного телефону.

У відповідь отримати електронний лист щодо отримання документів.

Оригінал путівки та копії документів відправити Новою поштою на відділення №89 м. Київ, Ходзінська Ірина Романівна , тел. 0966578619.

3.Навчання на циклі ТУ проводиться в он-лайн режимі. Куратор циклу створить у Вайбері групу циклу ТУ для консультацій та надання додаткової інформації.