На кафедрі стоматології дитячого віку для лікарів–стоматологів буде проводитись цикл тематичного удосконалення «Новітні технології в дитячій ендодонтії», 12.05.2020 - 26.05.2020.

В умовах карантину для швидкого та зручного оформлення слухачів на цикл пропонуємо зареєструватись у Системі електронної реєстрації лікарів і провізорів на офіційному сайті НМАПО  імені П. Л. Шупика.

Якщо під час реєстрації у Вас виникнуть труднощі – звертайтесь на електронну пошту відділу комунікацій - [email protected] – з радістю Вам допоможемо.

У разі подовження карантину реєстрація та зарахування слухачів на цикл проводиться у дистанційному режимі.

Куратор циклу: асистент кафедри Стулікова Вікторія Сергіївна.

Контактний телефон: 095 207 61 91

Старший лаборант кафедри: Тімуш Альона Анатоліївна

Контактний телефон: 096 360 83 39

Порядок оформлення слухачів на цикл:

1. Надати в електронному вигляді документи для реєстрації:
  • путівка (для бюджетних слухачів з печаткою лікувального закладу);
  • копія диплома про вищу освіту;
  • копія свідоцтва про шлюб у випадку зміни прізвища.
  1. Всі вищезазначені документи необхідно відсканувати або сфотографувати та надіслати електронною поштою на адресу кафедри [email protected].

В листі обов’язково вказати контактний номер мобільного телефону.

У відповідь отримати електронний лист щодо отримання документів.

Оригінал путівки та копії документів відправити Новою поштою на відділення №191 м. Київ, Стулікова Вікторія Сергіївна; тел.: 095 207 61 91.

1. Навчання на циклі ТУ проводиться в он-лайн режимі. Куратор циклу створить у Вайбері групу циклу ТУ для консультацій та надання додаткової інформації.

У разі відміни карантину, будемо раді бачити Вас на кафедрі 12.05 2020.