Понеділок 27.04

• На кафедрі діабетології розпочинається цикл ТУ «Інсулінотерапія цукрового діабету 1 та 2 типів в різних клінічних ситуаціях. Очно-заочний з елементами дистанційного навчання», який триватиме до 13 травня 2020 р.
  • На кафедрі паліативної та хоспісної медицини розпочинається цикл ТУ «Мультидисциплінарні аспекти надання паліативної допомоги в практиці лікаря загальної практики-сімейного лікаря», який триватиме до 13 травня 2020 р.
  • На кафедрі терапії і геріатрії розпочинається виїзний цикл ТУ «Вікозалежні захворювання та їх лікування», який триватиме до 13 травня 2020 р.
  • На кафедрі фтизіатрії і пульмонології розпочинається цикл ТУ «Антибіотикотерапія респіраторних інфекцій», який триватиме до 4 травня 2020 р.
  • На кафедрі акушерства, гінекології та перинатології розпочинається цикл ТУ «Питання профілактичної перинатології та планування сім’ї», який триватиме до 13 травня 2020 р.
  • На кафедрі ендокринології розпочинається цикл ТУ «Гінекологічна ендокринологія», який триватиме до 13 травня 2020 р.
  • На кафедрі кардіології розпочинається цикл ТУ «Ультразвукова діагностика внутрішніх органів при артеріальній гіпертензії в практиці лікаря-інтерніста», який триватиме до 12 травня 2020 р.
  • На кафедрі дитячої неврології і медико-соціальної реабілітації розпочинається цикл ТУ «Епілепсія у дітей», який триватиме до 13 травня 2020 р.
  • На кафедрі громадського здоров’я розпочинається цикл ТУ «Актуальні питання гігієни харчування», який триватиме до 13 травня 2020 р.
  • На кафедрі громадського здоров’я розпочинається цикл ТУ «Методи лабораторних досліджень у закладах для дітей. (очно-заочний з елементами дистанційне навчання)», який триватиме до 13 травня 2020 р.
  • На кафедрі громадського здоров’я для лікарів, які підтверджують звання лікар-спеціаліст стажування зі спеціальності «Загальна гігієна»,який триватиме до 28 травня 2020 р.
  • На кафедрі контролю якості і стандартизації лікарських засобів розпочинається цикл ТУ «Сучасні лікарські засоби на основі активних інгредієнтів природного походження. Очно-заочний з елементами дистанційне навчання», який триватиме до 12 травня 2020 р.
  • На кафедрі ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки розпочинається цикл ТУ «Вибрані питання променевої терапії», який триватиме до 13 травня 2020 р.

Вівторок 28.04

• На кафедрі онкології для акушерів-гінекологів та онкогінекологів розпочинається цикл ТУ «Гінекологічний рак та вагітність: діагностика та алгоритм лікування», який триватиме до 14 травня 2020 р.
  • На кафедрі онкології для лікарів-онкологів, які підтверджують звання лікар-спеціаліст стажування зі спеціальності «Онкологія», який триватиме до 29 травня 2020 р.
  • На кафедрі мікробіології , епідеміології та інфекційного контролю розпочинається цикл ТУ «Мікробіологія шлунково-кишкових інфекційних хвороб людини бактеріальної етіології», який триватиме до 14 травня 2020 р.

Середа 29.04

• На кафедрі урології розпочинається цикл ТУ «Травма та невідкладна допомога в урології», який триватиме до 15 травня 2020 р.
  • На кафедрі клінічної лабораторної імунології  та алергології розпочинається виїзний цикл ТУ «Імунотерапія при запальних та алергічних захворюваннях», який триватиме до 13 травня 2020 р.
  • На кафедрі судової медицини розпочинається цикл ТУ «Судово-медична експертиза черепно-мозкової травми (очно-заочний з елементами дистанційного навчання)», який триватиме до 15 травня 2020 р.
  • На кафедрі судової медицини розпочинається виїзний м. Кропивницький цикл ТУ «Судово-медична експертиза транспортної травми», який триватиме до 15 травня 2020 р.

Четвер 30.04

• На кафедрі ортопедії і травматології №2 розпочинається цикл ТУ «Артроскопія плечового суглобу», який триватиме до 15 травня 2020 р.

НАВЧАННЯ ПРОВОДИТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО!!! Матеріали ви можете знайти на сторінці кафедр (https://www.nuozu.edu.ua/s/np/k) у розділі "Календарний план циклів"

Анонс на місяць можна переглянути: https://www.nuozu.edu.ua/n/podii/6185-anons-podii-na-0105-3105