Понеділок 18.05

• На кафедрі паліативної та хоспісної медицини для лікарів ПМСД, закладів охорони здоров’я другого та третього рівнів та закладів паліативної та хоспісної допомоги розпочинається цикл ТУ «Організація та надання паліативної і хоспісної допомоги в амбулаторних та стаціонарних умовах», який триватиме до 1 червня 2020 р.
  • На кафедрі фтизіатрії і пульмонології розпочинається цикл ТУ «Проблеми діагностики і лікування поєднаної інфекції ВІЛ/ТБ», який триватиме до 29 травня 2020 р.
  • На кафедрі фтизіатрії і пульмонології розпочинається цикл ТУ «Терапія бронхообструктивних захворювань», який триватиме до 22 травня 2020 р.
  • На кафедрі акушерства, гінекології та перинатології для лікарів-акушерів-гінекологів розпочинається цикл ТУ «Основні аспекти допоміжних репродуктивних технологій» (на умовах платних освітніх послуг), який триватиме до 22 травня 2020 р.
  • На кафедрі акушерства, гінекології та перинатології розпочинається цикл ТУ «Робота жіночих консультацій, дитячих поліклінік в охороні репродуктивного здоров’я населення», який триватиме до 1 червня 2020 р.
  • На кафедрі ортопедії і травматології 2 розпочинається цикл ТУ «Остеосинтез переломів тазу і вертлюгової западини», який триватиме до 29 травня 2020 р.
  • На кафедрі онкології для лікарів-хіміотерапевтів та онкологів  розпочинається цикл ТУ «Медикаментозне лікування злоякісних новоутворень та терапія супроводу», який триватиме до 29 травня 2020 р.
  • На кафедрі кардіології розпочинається цикл ТУ «Невідкладна кардіологія  в практиці лікаря-інтерніста» (Очно-заочний з елементами ДН), який триватиме до 1 червня 2020 р.
  • На кафедрі терапії та ревматології розпочинається цикл ТУ «Актуальні питання терапії», який триватиме до 1 червня 2020 р.
  • На кафедрі дитячої оториноларингології, аудіології та  фоніатрії розпочинається цикл ТУ «Граничні стани в педіатрії і дитячій оториноларингології», який триватиме до 29 травня 2020 р.
  • На кафедрі дитячої хірургії розпочинається цикл ТУ «Лікування переломів та пошкоджень суглобів у дітей та підлітків», який триватиме до 29 травня 2020 р.
  • На кафедрі громадського здоров’я розпочинається цикл ТУ «Хімічні та фізико-хімічні методи дослідження в гігієні» (Очно-заочний з елементами ДН), який триватиме до 29 травня 2020 р.
  • На кафедрі медичної статистики розпочинається цикл ТУ «Моніторинг і оцінка діяльності амбулаторно-поліклінічних закладів за матеріалами їх статистичного обліку та звітності» (Очно-заочний з елементами ДН), який триватиме до 1 червня 2020 р.
  • На кафедрі організації і економіки фармації для провізорів-організаторів, які підтверджують звання провізор-спеціаліст стажування зі спеціальності «Організація і управління фармацією» (цикл проводиться на умовах платних освітніх послуг), який триватиме до 17 червня 2020 р.
  • На кафедрі промислової, клінічної фармації та клінічної фармакології розпочинається цикл ТУ «Промислова фармація» (цикл проводиться на умовах платних освітніх послуг), який триватиме до 17 червня 2020 р.
  • На кафедрі судової медицини розпочинається виїзний м. Ужгород цикл ТУ «Судово-медична експертиза черепно-мозкової травми), який триватиме до 1 червня 2020 р.

Середа 20.05

• На кафедрі діабетології розпочинається виїзний цикл ТУ «Актуальні питання сучасної діабетології», який триватиме до 3 червня 2020 р.
  • На кафедрі терапевтичної стоматології розпочинається виїзний цикл ТУ «Пломбувальні матеріали  для заповнення каріозних порожнин. Реставрація зубів. Фісурні герметики», який триватиме до 2 червня 2020 р.
  • На кафедрі кардіохірургії рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій розпочинається цикл ТУ «Аспекти діагностики та лікування пацієнтів з мультифокальним атеросклерозом», який триватиме до 3 червня 2020 р.
  • На кафедрі хірургії серця та магістральних судин розпочинається цикл ТУ «Набуті вади серця», який триватиме до 3 червня 2020 р.
  • На кафедрі хірургії та судинної хірургії розпочинається цикл ТУ «Лапароскопічна хіругія ожиріння та метаболічного синдрому», який триватиме до 4 червня 2020 р.
  • На кафедрі терапії розпочинається цикл ТУ «Сучасні методи діагностики внутрішніх хвороб та практичні навики лікаря-терапевта», який триватиме до 3 червня 2020 р.
  • На кафедрі функціональної діагностики розпочинається цикл ТУ «Ехокардіографія», який триватиме до 3 червня 2020 р.
  • На кафедрі неонатології розпочинається цикл ТУ «Профілактика вертикальної трансмісії ВІЛ-інфекції від матері та дитини. Особливості ведення новонароджених від ВІЛ-інфікованих матерів», який триватиме до 3 червня 2020 р.
  • На кафедрі організації і економіки фармації для лікарів та членів фармакотерапевтичних комісій ЗОЗ розпочинається цикл ТУ «Основи формулярної системи  у закладах охорони здоров’я», який триватиме до 3 червня 2020 р.
  • На кафедрі патологічної та топографічної анатомії розпочинається цикл ТУ «Вибрані питання та морфологічна діагностика захворювань статевої системи», який триватиме до 3 червня 2020 р.

Четвер 21.05

• На кафедрі педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права розпочинається навчання для аспірантів заочної форми навчання (2018 р. навчання)« Презентація результатів наукових досліджень. Реєстрація прав інтелектуальної власності», який триватиме до 22 травня 2020 р.

П`ятниця 22.05

З 900 12 травня розпочинається реєстрація до магістратури для проходження ЄВІ. Реєстрація триватиме до 1800 05 червня 2020 року докладніше за посиланням: https://www.nuozu.edu.ua/nv/p-n

На цикли ви можете зареєструватися по електронній реєстрації: https://www.nuozu.edu.ua/nv/elektronna-reiestratsiia

НАВЧАННЯ ПРОВОДИТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО!!! Матеріали ви можете знайти на сторінці кафедр (https://www.nuozu.edu.ua/s/np/k) у розділі "Календарний план циклів"