Понеділок 15.06

• На кафедрі медицини невідкладних станів розпочинається цикл ТУ «Основні принципи ургентної медичної допомоги в медицині невідкладних станів», який триватиме до 29 червня 2020 р.
  • На кафедрі акушерства, гінекології та перинатології для лікарів-акушерів-гінекологів розпочинається цикл ТУ «Практична кольпоскопія (базовій курс)» (на умовах платних освітніх послуг), який триватиме до 29 червня 2020 р.
  • На кафедрі акушерства і гінекології №1 для акушерів-гінекологів, анестезіологів стаціонарних відділень акушерсько-гінекологічного профілю розпочинається виїзний м. Черкаси цикл ТУ «Сучасні методи гемостазу в акушерстві та гінекології», який триватиме до 29 червня 2020 р.
  • На кафедрі щелепно-лицевої хірургії розпочинається цикл ТУ «Фурункули і карбункули щелепно-лицевої ділянки та їх ускладнення», який триватиме до 30 червня 2020 р.
  • На кафедрі ендокринології розпочинається цикл ТУ «Актуальні питання патології надниркових залоз», який триватиме до 19 червня 2020 р.
  • На кафедрі фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини розпочинається цикл ТУ «Фізична та реабілітаційна медицина в педіатрії», який триватиме до 30 червня 2020 р.
  • На кафедрі нефрології та нирковозамісної терапії розпочинається цикл ТУ «Клінічна та лабораторна діагностика захворювань нирок у дітей», який триватиме до 30 червня 2020 р.
  • На кафедрі неврології № 2 розпочинається цикл ТУ «Ураження нервової системи при патології внутрішніх органів», який триватиме до 26 червня 2020 р.
  • На кафедрі дитячої кардіології та кардіохірургії розпочинається цикл ТУ «Актуальні питання діагностики патології серцево-судинної системи у дітей», який триватиме до 26 червня 2020 р.
  • На кафедрі дитячої оториноларингології, аудіології та  фоніатрії розпочинається цикл ТУ «Граничні стани в педіатрії і дитячій оториноларингології», який триватиме до 26 червня 2020 р.
  • На кафедрі дитячої неврології і медико-соціальної реабілітації для неврологів, дитячих неврологів,  педіатрів, сімейних лікарів , сімейних та ін.  розпочинається цикл ТУ «Головні болі у дітей», який триватиме до 22 червня 2020 р.
  • На кафедрі дитячої хірургії розпочинається цикл ТУ «Ортопедична патологія у дітей та підлітків: діагностика, профілактика і лікування», який триватиме до 26 червня 2020 р.
  • На кафедрі медичної статистики розпочинається цикл ТУ «Моніторинг і оцінка діяльності амбулаторно-поліклінічних закладів за матеріалами їх статистичного обліку та звітності. Очно-заочний з елементами дистанційного навчання», який триватиме до 30 червня 2020 р.
  • На кафедрі патологічної та топографічної анатомії розпочинається цикл ТУ «Актуальні питання перинатальної патології», який триватиме до 26 червня 2020 р.
  • На кафедрі патологічної та топографічної анатомії розпочинається цикл ТУ «Інфекційні захворювання дитячого віку», який триватиме до 26 червня 2020 р.
  • На кафедрі судової медицини розпочинається цикл ТУ «Судово-медична експертиза транспортної травми (заочно-очний з елементами ДН)», який триватиме до 30 червня 2020 р.
  • На кафедрі філософії для викладачів системи медичної освіти, в т.ч. інститутів підвищення  кваліфікації викладачів, факультетів підвищення кваліфікації викладачів, медичних університетів, медичних інститутів тощо, лікарів баз інтернатури та резидентури розпочинається цикл ТУ «Філософські засади медичної теорії та практики», який триватиме до 27 червня 2020 р.

Вівторок 16.06

• На кафедрі сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги для сімейних лікарів, педіатрів та терапевтів розпочинається цикл ТУ «Геморагічний синдром в практиці сімейного лікаря», який триватиме до 7 липня 2020 р.
  • На кафедрі ортопедії і травматології №2 розпочинається цикл ТУ «Остеосинтез переломів верхньої кінцівки», який триватиме до 30 червня 2020 р.

Середа 17.06

• На кафедрі неврології та рефлексотерапії для неврологів, лікарів ЗПСМ, терапевтів, рефлексотерапевтів, психіатрів, інфекціоністів, лікарів МНС, психіатрів розпочинається цикл ТУ «Сучасні методи діагностики та лікування судинних захворювань», який триватиме до 2 липня 2020 р.
  • На кафедрі неврології та рефлексотерапії для лікарів-рефлексотерапевтів, неврологів, лікарів ЗПСМ, лікарів-терапевтів, ортопедів-травматологів, хірургів розпочинається цикл ТУ «Мануальна терапія в комплексному лікуванні больових синдромів», який триватиме до 2 липня 2020 р.
  • На кафедрі стоматології дитячого віку розпочинається цикл ТУ «Діагностика, лікування та профілактика проявів неінфекційних захворювань в порожнині рота у дітей», який триватиме до 2 липня 2020 р.

Четвер 18.06

• На кафедрі кардіохірургії рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій розпочинається цикл ТУ «Ендоваскулярні методи діагностики та лікування ІХС та патології судин», який триватиме до 2 липня 2020 р.
  • На кафедрі неврології № 1 розпочинається цикл ТУ «Актуальні питання діагностики цереброваскулярних захворювань та їх лікування», який триватиме до 3 липня 2020 р.

На цикли ви можете зареєструватися по електронній реєстрації: https://www.nuozu.edu.ua/nv/elektronna-reiestratsiia

НАВЧАННЯ ПРОВОДИТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО!!! Матеріали ви можете знайти на сторінці кафедр (https://www.nuozu.edu.ua/s/np/k) у розділі "Календарний план циклів"

Анонс на місяць можна переглянути: https://www.nuozu.edu.ua/n/podii/6307-anons-podii-na-0106-3006