Шановні відвідувачі! Згідно наказу від 18.03.2020 №1463 «Про додаткові заходи НМАПО імені П. Л. Шупика на період дії карантину» путівки на цикли спеціалізації та стажування на ІІ півріччя 2020 року будуть продаватися онлайн до закінчення карантину (31 липня 2020 рік).

У разі подовження карантину путівки будуть продаватися онлайн і надалі.

З вартістю навчання і алгоритмом купівлі путівки онлайн можна ознайомитися на сайті НМАПО у розділі «Спеціалізація».

Прийом документів і оформлення на навчання за індивідуальним планом на цикли спеціалізації та стажування, які відсутні в календарному плані на ІІ півріччя 2020 року, буде здійснюватися з 25 серпня 2020 року за домовленістю с кафедрою про дату початку навчання і підпису на заяві слухача представника відповідної кафедри.