14 вересня 2020 р. на кафедрі медицини невідкладних станів Інституту сімейної медицини відбулося засідання щодо представлення професора кафедри, д. мед. н. Антона Волосовця тимчасово виконуючим обов'язки завідувача кафедри до моменту оголошення конкурсу.

Засідання пройшло на клінічній базі «КНП КМКЛ ШМД» за участі адміністрації НМАПО імені П. Л. Шупика в особі першого проректора Академії, член-кореспондента НАМН України Юрія Вдовиченко, директора Інституту сімейної медицини, академіка НАН ВО України Олега Шекери та головного лікаря КНП КМКЛ ШМД Олександра Ткаченко.

Під час засідання представники адміністрації подякували професору Борису Слонецькому за ефективну роботу та побажали д. мед. н. Антону Волосовцю плідної роботи на посаді в.о. завідуючого кафедри невідкладних станів в умовах несприятливої епідемічної ситуації як у світі, так і в Україні.

Корисність матеріалу: 54.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 52.5% - 2 Голосів