28 лютого 2021 року співробітник кафедри філософії НУОЗ України імені П. Л. Шупика, доцент Єгор Буцикін переміг у п’ятому ювілейному Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з науковою роботою «Про феноменологічне обґрунтування психоаналізу». Він отримав премію імені Неллі Іванової-Георгієвської для молодих дослідників. Конкурс відбувся в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова.

Розвідки Євгена Буцикіна стосуються сучасних тенденцій розвитку феноменології та психоаналізу на тлі антропологічного повороту в європейській філософії, філософсько-антропологічного обґрунтування психотерапевтичної техніки та теорії, гуманізації психологічної та медичної допомоги та консультування.  За умовами змагання їх опублікують у часописі «Філософська думка» за 2021 рік.

Результати дослідження переможця знайдуть своє місце та будуть використані в основних та вибіркових циклах підготовки докторів філософії (PhD) в аспірантурі на кафедрі філософії НУОЗ України імені П. Л. Шупика.