У травні 2021 року відбувся офіційний захист дисертаційних робіт аспірантів кафедри ортопедії і травматології № 1 в режимі онлайн через карантинні заходи, пов’язані з несприятливою епідеміологічною ситуацією в Україні.

Під час засідання разової спеціалізованої ради відбувся офіційний захист дисертаційної роботи аспіранта Д. Горбаня на здобуття наукового ступеня доктора філософії. Дисертаційна робота «Ускладнення протезування кульшового суглоба, пов’язані з хірургічними доступами» присвячена актуальній темі вивчення патогенезу, клініки, діагностики та особливостей лікування захворювань кульшового суглоба. Дисертація спрямована на покращення результатів хірургічних втручань. Під час голосування членів разової спеціалізованої ради одностайним рішенням присуджений науковий ступінь доктора філософії аспіранту Д. Горбаню.

Також відбувся офіційний захист аспіранта кафедри Б. Герасимюка. На засіданні разової спеціалізованої раді НУОЗ України імені П. Л. Шупика розглянули дисертаційну роботу «Оптимізація діагностики та лікування ахілобурситу» в галузі знань 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 222 Медицина (наукова спеціальність «Травматологія та ортопедія»).

Члени спеціалізованої вченої ради одноголосно присудили аспіранту Б. Герасимюку ступінь доктора філософії за спеціальністю «ортопедія і травматологія».