Вміти долати шлях, впевнено просуватися та досягати мети – це риси сучасного успішного фахівця. Сучасний студент вивчає та опановує не лише професійні знання та навики, він формує свою особистість, вміння ставити мету, розраховувати свій ресурс, наполегливо працювати та перемагати крок за кроком, наближаючи її досягнення.

Одним з таких кроків стане для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня, які навчаються в нашому Університеті за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація», складання першого етапу ліцензійного інтегрованого іспиту з тією ж назвою «Крок-1».

До підготовки до складанню зовнішнього оцінювання знань в університеті була реалізована низка заходів. Підготовлені тренувальні варіанти буклетів з тестами, проведена інформаційна підготовка з питань регламенту проведення іспиту, відпрацьовані навики вірного заповнення бланку відповідей. Під час карантинних обмежень двічі проведено тренувальне складання в он-лайн форматі. До організації та проведення заходів залучалися науково-педагогічні працівники профільних кафедр та працівники відділу магістратури. Загальне повідомлення про час та формат проведення ПреКрок-1 здійснювалося в загальній групі Viber, саме тренування відбувалось в форматі Zoom-конференції та в форматі відеозустрічі Google Meet. Кожен здобувач зміг оцінити ступінь свої готовності, визначити час на написання, отримати зворотній зв’язок.

Під час сесій здобувачам надана можливість взяти участь у написанні тестів з фармації та англійської мови професійного спрямування в тому ж залі, де буде проводиться офіційне складання іспиту. Регламент проведення тренувального ПреКрок-1 був максимально наближений до вимог, що зазначає центр тестування. Сподіваємося на успіх наших вихованців під час складання зовнішнього оцінювання знань та зичимо отримати всім лише «Склав».