Триває літня заліково-екзаменаційна сесія (02.06.-18.06.2021) здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня, які навчаються за спеціальністю «Фармація, промислова фармація».

Робочий час студента розрахований по хвилинах - кожного дня по 4 пари: лекції та практичні заняття з дисциплін «Фармацевтична хімія», «Лікарська токсикологія», «Організація та економіка фармації», «Аптечна технологія ліків» тощо, підготовка та складання КРОК-1, посилення роботи над кваліфікаційними роботами.

Лекції проводилися в он-лайн форматі, а ось заняття відбуваються в лабораторіях та навчальних класах, де під керівництвом досвідчених викладачів та за допомогою лаборантів набуваються, закріплюються, відшліфовуються нові компетенції майбутнього фахівця. Присутність на заняттях дозволяє не лише попрактикуватися із застосування теоретичних знань, а й нарешті познайомитися з одногрупниками, з викладачами та відчути загальний дух університету, дух лідерства, постійного вдосконалення та відданості професії.

У перший день свого перебування на заняттях, студентів привітав проректор з науково-педагогічної роботи професор Олександр Толстанов, декан медико-профілактичного і фармацевтичного факультету професор Віктор Трохимчук, завідувач відділу магістратури, завідувачі профільних кафедр, науково-педагогічні працівники. Цей урочистий день залишиться в серці кожного та стане незабутнім днем історії університету. Університет розпочав та впевнено реалізує новий напрям своєї діяльності: підготовка здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня.

За спеціальностями 226 «Фармація, промислова фармація» та 281 «Публічне управління, адміністрування» відкриті двері і для бажаючих розпочати навчання з вересня 2021.

Більш детально читайте за посиланням: https://nuozu.edu.ua/nv/p-n