Напружена діяльність спеціалістів потребує як психологічного розвантаження, так і навчання саморегуляції, самозбереженню, вмінню відстежувати власні психічні стани. Найдієвіший  інструмент – власне тіло – завжди під рукою. Отже, скринінг, оцінювання та вчасна самодопомога – важливі складові професійної діяльності.

Питання психологічної регуляції успішно викладаються кафедрою педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права.

Для опанування сучасних технологій доцент кафедри Галина Кравченко взяла участь у тренінгу, організованому для працівників мобільних бригад соціально-психологічної допомоги Донецької та Луганської областей, що проводився за фінансової та методичної підтримки Фонду народонаселення ООН спільно з ГО «Рада жінок Донеччини» 25—26 червня у місті Святогірськ. Отримані знання та компетентності будуть задіяні для вдосконалення якості формування компетентностей, що необхідні спеціалістам під час їхньої професійної медичної та освітньої діяльності.