30 червня 2021 року закінчили навчання лікарі-інтерни кафедри дитячої анестезіології та інтенсивної терапії. Навчання в інтернатурі проходило протягом двох років.

Другий рік навчання видався складним, оскільки реалізація частини програми, а саме семінарські і лекційні заняття, проходили в дистанційному форматі. А такий вид навчання вимагає самодисципліни і організованості. Практичні заняття, а також практичний етап складання іспиту з оцінкою практичних знань і умінь, проходили з дотриманням всіх протиепідемічних норм на одній з клінічних баз кафедри – НДСЛ «Охматдит». Все інтерни успішно склали теоретичний і практичний іспити.

На момент закінчення інтернатури всі лікарі-інтерни планували продовжити працювати за обраною спеціальністю. Це дуже важливо з урахуванням того, що зберігається висока хвиля міграції лікарів. На заключній конференції з боку викладачів кафедри прозвучали привітання та побажання успіхів у подальшій роботі. У відповідь від інтернів прозвучали слова подяки. За результатами анонімного опитування був відзначений високий рівень викладання та задоволеність навчанням.