12-13 жовтня 2021 року у Києві відбувся XV Конгрес педіатрів України «Актуальні проблеми педіатрії».

В роботі Конгресу в оффлайн і онлайн режимі взяли участь понад 1000 учасників з різних областей України.

На пленарних засіданнях ХV Конгресу педіатрів України були представлені більше 100 актуальних доповідей присвячених різним питанням педіатрії. Спікерами виступили як найбільш відомі та вагомі, так і досвідчені молоді вчені-педіатри з України і провідні міжнародні експерти з країн Балтії і Грузії.

Завідувач кафедри дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, чл.-кор. НАМН України Г. Бекетова активно взяла участь у роботі Конгресу. Її доповіді та мультидисциплінарні дуети з клінічним фармакологом проф. Г. Зайченко та офтальмологом проф. О. Вітовською щодо сучасних підходів до лікування лихоманки та болю в умовах пандемії, диференційного діагнозу та терапії кон’юнктивітів у дітей, порушень мікробіому шкіри у малюків, синдрому холестазу в педіатрії отримали багато схвальних відгуків, оскільки були актуальними і несли доступну інформацію для кожного слухача.

Вже стало доброю традицією працівників кафедри дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика активно брати участь у освітніх заходах спрямованих на удосконалення післядипломної освіти лікарів.