На головній клінічній базі кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки – в Національному інституті хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова НАМН України розпочато інсталяцію сучасного гібридного трьохмодального діагностичного томографа «Anyscan» ОФЕКТ-ПЕТ-КТ.

Монтажно-тестувальні роботи проводяться працівниками фірми-виробника за участю інженерів партнерської компанії у співпраці з науково-педагогічними працівниками кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки на чолі з її завідувачем д.мед.н. Павлом Королем. Працівниками кафедри здійснюється медико-діагностична логістика та надається консультативний супровід із радіаційного захисту та безпеки монтажно-тестувальних робіт.

Успішний запуск трьохмодальної діагностичної системи «Anyscan» ОФЕКТ-ПЕТ-КТ створить науково-клінічну платформу для успішної співпраці колективу кафедри з клініцистами Національного інституту хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова в контексті симбіозу лікувально-діагностичної роботи та ефективної підготовки спеціалістів із радіонуклідної діагностики та променевої терапії.