Ось і завершився навчальний рік слухачів циклу спеціалізації кафедри ортодонтії Інституту стоматології, насичений лекціями, практичними заняттями, консультаціями пацієнтів, не менш активними онлайн заняттями, виступами на конференції молодих ортодонтів. Цікавий, насичений та продуктивний рік.

Юні й талановиті, сповнені знань, сил і енергії, слухачі циклу спеціалізації 2021 року стали молодими фахівцями своєї справи, завершили ще один етап безперервного професійного розвитку, отримали сертифікат спеціаліста та поповнили лави ортодонтичної спільноти України.

Співробітники Інституту стоматології та кафедри ортодонтії щиро вітають Вас з успішним закінченням навчання на кафедрі ортодонтії.  Шановні колеги-ортодонти, впевнено крокуйте у професійне життя. Прагніть стати гідними лікарями та гордо нести звання ортодонта. Жага до знань, працелюбність, відповідальність допоможуть у досягненні нових професійних звершень.

Нехай на цьому нелегкому, але благородному шляху лікаря-ортодонта Вас завжди і в усьому супроводжує успіх. Міцного здоров’я Вам, миру, добробуту і натхнення.

Кафедра ортодонтії НУОЗ України імені П. Л. Шупика