Студенти, викладачі, молоді вчені Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика запрошуються на вебінар «Доступ та рівність: уроки пандемії для роботи університетів» (Access and Equity: What should universities do from what they have learnt from the pandemic?).

Дата проведення - 23 лютого 2021 року, о 16:00 за центральноєвропейським часом на Zoom платформі.

Реєстрація за  посиланням тут

У документі, підготовленому Великою Хартією Європейских університетів (http://www.magna-charta.org/magna-charta-universitatum/mcu-2020) зазначено, що «спільноти та окремі громадяни через різні обставини мають труднощі в отриманні доступу до вищої освіти або мають обмежений вплив на питання академічного навчання». Документ закликає, щоб «університети навмисно шукали шляхи», щоб виправити цю ситуацію. Під час нещодавнього відзначення Всесвітнього дня доступу до вищої освіти увагу було зосереджено на питаннях доступу. Але невдовзі вибухнула пандемія, яка значно скорегувала плани.

Цей веб-семінар буде присвячений тому, що університети навчилися під час пандемії. Будуть розглядатися, зокрема, результати дослідження, яке провів Університет Саттон Траст

Доповідачі на вебінарі:

Грем Атертон, директор Національної мережі освітніх можливостей (NEON),

Джуліан Ледесма, заступник директора Центрів освітньої рівності та Excellence, UC Berkeley, США,

Н. В. Варгезе, віце-канцлер, Національний інститут освіти Планування та адміністрування (NIEPA), Індія,

Марсело Кнобель, член Ради керуючих Magna Обсерваторія Харта та ректор Університету Кампінас (Юнікамп), Бразилія.

Модератор: Наренд Баййнат, член Ради Хартії і Голова Ради керівників Співдружності з навчання

Дата завершення реєстрації: 22 лютого 2021 року.

Участь у заході – безкоштовна.

Посилання буде надіслано в день вебінару учасникам, що зареєструвалися.