Magna Charta 2020 (MCU 2020), у продовження дискусії про принципи, цінності та відповідальність університетів у сучасному світі, організовує наступний вебінар, присвячений обговоренню одного з основних своїх документів «Обов’язки університетів перед суспільством».

Захід відбудеться  29 вересня 2021 року з 15.00 до 16.30 за центральноєвропейським часом.

Безкоштовна реєстрація доступна за посиланням: https://www.eventbrite.it/e/universities-responsibilities-to-society-registration-165877962451?aff=ebdssbonlinesearch). Запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, клінічні ординатори НУОЗ України імені П. Л. Шупика.  Соціальна відповідальність – один із основних принципів, викладених у Хартії університетів (MCU 2020). Згідно з документом університети визнають свою відповідальність «брати участь і реагувати на прагнення та виклики світу та спільнот, яким вони служать, на благо людства та сприяти сталості». Але як це виглядає на практиці на світовому рівні? Тому мета цього вебінару – замислитися над цим питанням і спонукати заклади вищої освіти до наступного кроку в їхній взаємодії з громадянським суспільством.