Враховуючи непередбачувані обставини, зумовлені епідемією COVID-19 та піклуючись про безпеку та здоров’я учасників, колектив кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО імені П.Л. Шупика прийняв рішення, що запланована на 29 травня 2020 року Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасна хірургія: інновації та технології», що внесена до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій і наукових семінарів, які проводитимуться у 2020 році», переноситься на осінь (кінець вересня – початок жовтня).

Про остаточні дати та місце проведення конференції «СУЧАСНА ХІРУРГІЯ: інновації та технології» буде повідомлено через офіційний сайт Академії та сторінки кафедри хірургії та судинної хірургії в соціальних мережах.