Поширення формату відео-лекцій дозволяє розповсюджувати під час карантину досвід та знання по коронавірусній інфекції в міждержавному форматі.

28 травня кафедра нефрології та НЗТ НМАПО імені П.Л. Шупика провела відео-конференцію для лікарів України, Білорусі, Узбекистану та Киргизії, присвячену сучасним методам лікування інфекцій сечових шляхів та місця фітотерапії в терапевтичний практиці.

В лекції були представлені сучасні настанови, зокрема, Європейської асоціації урологів, 2020, досвід українських фахівців і розробників фітопрепаратів та рекомендації кафедри нефрології.

Слід відзначити, що Європейський досвід не може бездумно переноситись в наші умови. Більш за те, власний досвід та наукові знання за окремими питаннями випереджають закордонний досвід, що і формує попит на українські дані.

Впевненість у знаннях, практика, професійний підхід до представлення власного досвіду та світових знань формує конкурентноспроможний продукт, що створюється в НМАПО імені П.Л. Шупика.

Більше тут https://www.youtube.com/channel/UCKmywd4Pq7YBAlAU5g6DIhA