23 - 24 червня в м. Львів відбулась он-лайн конференція «Актуальні питання сучасної педіатрії», організатором якої виступив проф. С. Няньковський (Львівський НМУ імені Д. Галицького).

Програма дводенної конференції включала доповіді з сучасних проблем педіатрії, майстер-класи, окремий блок, присвячений орфанним захворюванням в практиці педіатра. Таким чином, формат науково-практичної конференції об’єднав представлення сучасних знань та практичних рекомендацій. Важливою складовою стало представлення досвіду та знань фахівців спеціалістів України, Польщі та Білорусі.

НМАПО імені П.Л. Шупика була представлена доповіддю завідувача кафедри нефрології та НЗТ проф. Д. Іванова «Лікування інфекцій сечовидільної системи у дітей: що нового у 2020? Від теорії до практики». Автором були представлені сучасні знання, виходячи із рекомендацій 2020 року, адаптація настанов до конкретних умов сьогодення в Україні».

Активна співпраця спеціалістів в міждисциплінарному полі сприяє покращенню підготовки фахівців в Україні.