09 жовтня в межах 29 Міжнародної медичної виставки PUBLIC HEALTH 2020 відбувся науково-практичний семінар «Public Health: Школа радіології». Організаторами заходу виступили: Світова асоціація радіологів, кафедра ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки НМАПО імені П. Л. Шупика, Медичний центр імені академіка Ю. П. Спіженка.

Кафедру ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки представляли: завідувач кафедри професор Олег Щербіна, доцент Володимир Івчук, к.мед.н. Юлія Северин.

У рамках семінару заслухано лекції, присвячені променевій терапії на сучасних лінійних прискорювачах електронів, радіохірургії, ролі медичних фізиків у сучасній радіаційній онкології. Розглянуто радіоімунотехнології в ядерній медицини, тенденції розвитку радіонуклідної терапії, а також тераностики в онкологічній практиці.

З великою цікавістю було заслухано доповідь асистента кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки, завідувачки відділу радіохірургії Медичного центру імені академіка Ю. П. Спіженка Юлії Северин «Радіохірургія. Роботизована система кібер ніж». Було представлено досвід застосування єдиного в Україні кібер-ножа, продемонстровано цікаві клінічні випадки радіохірургічного лікування злоякісних новоутворень різних локалізацій.

Учасникам семінару, окрім отриманих знань, нараховано бали БПР, що будуть враховані при проведенні атестації лікарів.

Актуальність матеріалу: 69.67% - 3 Голосів