Представники кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки – завідувач професор Олег Щербіна та асистент кафедри к.т.н. Юрій Коваленко 17 - 18 вересня в м. Одеса взяли участь в ювілейних 25 курсах Української школи безперервної післядипломної освіти в радіології імені професора М. І. Спузяка з міжнародною участю.

Відкриваючи захід, завідувач кафедри професор Олег Щербіна привітав учасників школи та побажав плідної роботи. Далі в якості головуючого спільно з к.т.н. Юрієм Коваленком відкрив курси та секцію «Радіологічна візуалізація та радіаційна безпека».

Значно зацікавили учасників обидві лекції Юрія Коваленка «Актуальні питання радіаційної безпеки в діагностичній радіології» та «Щодо доцільності профілактичних рентгенологічних досліджень органів грудної клітки та забезпечення їх ефективності».

На секції «Променева діагностика травматичних ушкоджень» із лекцією на тему свого нещодавно захищеного дисертаційного дослідження «Променева діагностика вогнепальних травм голови» виступив випускник кафедри к.мед.н. Юрій Грабовський.

Значний інтерес викликали дистанційні онлайн лекції зарубіжних колег «Можливості зменшення променевого навантаження на пацієнтів при комп’ютерній томографії» (Mannudeep Kalra, Бостон, США) та «Радіологічна візуалізація пухлин мозку» (Cem Calli, Ізмір, Туреччина).

В межах школи також проведено 4 майстер-класи з актуальних питань променевої діагностики. Молоді радіологи висловили подяку лекторам і побажання продовжувати курси Української школи безперервної післядипломної освіти в радіології в різних містах України.