20—22 травня 2021 року відбулась щорічна конференція «Актуальні проблеми сучасної діабетології». Як і в минулі роки, конференція носила міждисциплінарний характер та викликала велику цікавість лікарів.

На конференції виступили провідні спеціалісти з Великоі Британії, Фінляндії, Венгрії, нашої країни, які представили сучасні підходи до діагностики та лікування пацієнтів з цукровим діабетом, з профілактики та лікування судинних і неврологічних ускладнень захворювання. Своїми поглядами поділися також провідні кардіологи, неврологи, гінекологи, лікарі інших медичних спеціальностей. Усі доповіді викликали великий інтерес, свідченням чого була велика кількість відвідувачів сайту, на якому проводилась трансляція, число переглядів перевищило 30 тисяч.

Також з цікавістю учасники сприйняли презентацію нової монографії завідувача кафедри діабетології Інституту сімейної медицини Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика член-кореспондента Національної академії медичних наук України професора Бориса Маньковского «Діабетична нейропатія — від голови до кінчиків пальців».