26.05.2021 року на кафедрі дитячої анестезіології та інтенсивної терапії завершено двотижневий вперше проведений цикл ТУ для педіатрів «Невідкладна педіатрія: клінічні розбори (діагностика та інтенсивна терапія критичних станів у дітей) біля ліжка пацієнта».

Метою циклу було підвищення кваліфікації лікарів-педіатрів, які надають первинну допомогу дітям різного віку в невідкладних станах. Під час проведення занять основну увагу була приділено розбору різноманітних клінічних ситуацій. Детально викладені методи оцінки та прогнозування розвитку невідкладних станів у дітей різного віку, а також особливості інфузійної терапії при критичних станах різної етіології.

За відгуками слухачів така побудова навчання дозволила зрозуміти сучасні технології інтенсивної терапії критичних станів у дітей та додала їм впевненості в практичній лікарській діяльності . Окремим побажанням слухачів було і надалі проведення таких циклів тематичного удосконалення.