29 червня 2021 року атестаційною комісією під головуванням декана медико-профілактичного та фармацевтичного факультету, професора  Віктора Трохимчука було проведено атестацію провізорів – інтернів кафедри організації і економіки фармації на визначення знань та практичних навиків.

Підсумкова оцінка рівня засвоєння навчальної програми інтернатури була проведена після попередньо проведеного іспиту з практичних навичок і комп'ютерного іспиту з теоретичної підготовки. Складання іспиту з практичних навичок відбувалось згідно з розкладом занять у відповідно оснащених навчальних приміщеннях. Оцінка теоретичних знань здійснювалась у комп’ютерних класах за відповідно розробленими тестами. Заключна атестація проводилась в три етапи: комп’ютерне тестування з теоретичної підготовки, оцінка знань та вмінь, в тому числі володіння практичними навиками, усний іспит (співбесіда за білетною системою).

За результатами трьох етапів атестації колегіально приймалося рішення щодо присвоєння інтернам звання провізора-спеціаліста за спеціальністю «Загальна фармація». Таким чином, на кафедрі ОЕФ з березня по червень 2021 року пройшли очну частину інтернатури та атестовані 14 провізорів.  Опанування програми очної частини інтернатури склало 100%. Середній бал за результатами атестації провізорів-інтернів на одержання звання провізора – спеціаліста зі спеціальності «Загальна фармація» склав 4.1, абсолютна успішність – 100%, якісний показник (відмінно та добре) — 87,25%, що у порівнянні з минулим випуском свідчить про збереження  належного рівня теоретичної підготовки.