Search

 
 

1 липня 2021 року у форматі он- та оффлайн відбулася науково-практична конференція «Сучасні підходи до медичної допомоги новонародженим груп високого ризику», у якій взяла участь доцент кафедри дитячих і підліткових захворювань НУОЗ України імені П. Л. Шупика І. Горячева.

Цільовою аудиторією конференції були неонатологи, педіатри, сімейні лікарі, а також спеціалісти вузьких педіатричних профілів. 

Метою заходу було підвищення рівня знань і навичок широкого кола фахівців, які надають медичну допомогу дитячому населенню, а саме новонародженим з групи високого ризику. 

У рамках роботи конференції було присвячено багато уваги актуальним питанням неонатології: ролі мікробіому та пробіотиків у попередженні захворювань у новонароджених; природженим вадам розвитку; катамнестичному спостереженню за новонародженими груп ризику; стандартам медичного спостереження та особливостям перинатальної патології у недоношених дітей; сучасним підходам до вигодовування новонароджених; проблемам і резервам ведення новонароджених з ураженням ЦНС. 

Доповідь доцента І. Горячевої на тему «Грудне вигодовування та збереження лактації: практичні поради лікарям» стосувалася  питань регуляції лактації, причин гіпогалактії та методів її корекції. Підтримка грудного вигодовування особливо актуальна в перший рік життя малюка, отож важливість даної теми важко переоцінити. 

Літо – це пора не тільки відпочинку, а й найкращий час для поглиблення професійних знань, тому працівники кафедри дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика продовжують активно брати участь у освітніх медичних заходах на теренах країни.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу