1—2 липня 2021 року у місті Бішкек (Киргизстан), у стінах КГМА імені І. К. Ахунбаева відбувся IV з'їзд сімейних лікарів і медичних сестер Киргизстану, в якому взяли участь представники Всесвітньої асоціації сімейних лікарів WONCA, EURACT, ВООЗ та міжнародної спільноти з України, Казахстану, Узбекистану, Таджикістану, Турції.

Україну на з’їзді представляли директор Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика почесний професор КГМА імені І. К. Ахунбаева Олег Шекера та професор кафедри сімейної медицини Вікторія Ткаченко.

Під час відкриття з’їзду пролунали вітання представників адміністрації президента, міністерства ОЗ Киргизстану, WONCA, EURACT, ВООЗ, а також України (проф. Олег Шекера), Казахстану, Узбекистану, Таджикистану.

У програмі конференції були представлені доповіді членів української делегації. Директор ІСМ професор Олег Шекера зробив доповідь на тему «Пандемія COVID-19 в Україні» в рамках «Школа сімейного лікаря» з системним підходом щодо організації, діагностики, лікування, профілактики та реабілітації COVID-19 в Україні, як загалом, так і на рівні первинної медичної допомоги.

Професор Вікторія Ткаченко виступила на пленарному засіданні, присвяченому тематиці «Як побудувати сильну систему ПМСД і сімейну медицину?» з доповіддю на тему «Управління якістю ПМСД під час пандемії COVID-19».

Окрім того, професори Олег Шекера та Вікторія Ткаченко взяли участь у панельній дискусії на тему «Об'єднання практики і політики  для ПМСД у Центральній Азії», на якій обговорювались актуальні питання розвитку ПМД.