27 липня на базі КНП «Обласна лікарня інтенсивного лікування м. Маріуполь»  відбулася конференція Школи інфузійної терапії «Просто про складне». У роботі конференції взяв участь і виступив з лекціями професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика Олександр Галушко.

У першій лекції «Long-COVID: несподівана хвороба з невідомим лікуванням» доповідач висвітлив проблеми діагностики та інтенсивної терапії хворих у постковідному періоді. Другу доповідь професор Галушко присвятив аналізу сучасних підходів до лікування хворих на ендогенну інтоксикацію та синдром порушення мікроциркуляції.

Слід зазначити, що проєкт регіональної Школи інфузійної терапії «Просто про складне» був розпочатий у Донецькій області для методичної допомоги лікарям-анестезіологам, хірургам, терапевтам, невропатологам, сімейним лікарям та іншим фахівцям у засвоєнні сучасних принципів проведення інфузійної терапії.

Наприкінці конференції всі учасники висловили вдячність за можливість безпосереднього спілкування з лектором, а Олександр Галушко запросив слухачів продовжувати процес безперервного навчання на циклах ТУ та конференціях, які проводять кафедри Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика.

Актуальність матеріалу: 85.17% - 6 Голосів
Корисність матеріалу: 86.8% - 5 Голосів