У День знань, 1 вересня 2021 року, під головуванням декана професора Віктора Трохимчука відбулось чергове засідання вченої ради медико-профілактичного і фармацевтичного факультету.

Голова комісії вченої ради факультету з навчально-методичної роботи д.фарм.н. Сергій Соловйов доповів про стан внутрішнього аудиту освітянської діяльності на кафедрах факультету.

Голова атестаційної комісії провізорів-інтернів декан медико-профілактичного та фармацевтичного факультету професор Віктор Трохимчук довів до відома присутніх результати державної атестації провізорів-інтернів та аналіз заходів кафедр факультету, спрямованих на підвищення рівня практичної підготовки провізорів-інтернів. Результати заключної атестації в цілому та на її окремих етапах показали достатній рівень теоретичної та практичної підготовки провізорів-інтернів на кафедрах фармацевтичного профілю.

Голова атестаційної комісії лікарів-інтернів за спеціальністю «Мікробіологія та вірусологія» завідувачка кафедри вірусології професор Ірина Дзюблик доповіла про результати державної атестації інтернів кафедри вірусології на визначення знань і практичних навиків з присвоєнням звання лікар-спеціаліст за спеціальністю «Мікробіологія та вірусологія». Лікарі-інтерни показали достатній для роботи в лабораторії рівень теоретичних знань, незважаючи на деякі зміни у процесі навчання в умовах карантинних обмежень.

Доцент кафедри громадського здоров’я Ярослав Першегуба представив звіт про свою роботу. Він має загальний трудовий стаж 18 років, з них 15 років – науково-педагогічного. З 1 жовтня 2018 року працював на посаді старшого викладача, а з 1 липня 2020 року переведений на посаду доцента кафедри громадського здоров’я як обраний за конкурсом.

У січні 2020 року закінчив курс навчання з польської мови та склав кваліфікаційний іспит на рівні В2. Має 90 наукових праць, у тому числі одна публікацію у періодичному виданні, яке включено до наукометричної баз Scopus та одну публікацію до Web of Science.

Професор Ірина Хоменко звернула увагу присутніх на високий рівень професійних знань, науковий та навчально-методичний рівень Ярослава Першегуби, особисті якості, такі як цілеспрямованість, наполегливість, компетентність, які він проявив за час роботи на посаді доцента кафедри. За результатами відкритого голосування вчена рада факультету рекомендувала вченій раді НУОЗ України імені П. Л. Шупика присвоїти вчене звання доцента по кафедрі громадського здоров’я доценту кафедри громадського здоров’я Ярославу Першегубі.