Google search

 
 

Онкологи та радіологи України з нетерпінням чекали свого головного форуму, який відбувається один раз на п’ять років. Незважаючи на карантинні обмеження, в НСК «Олімпійський» з 30 вересня по 02 жовтня проходив «ХІV з'їзд онкологів та радіологів України».

Важливість даної події полягала в тому, що учасники мали змогу ознайомитися з сучасними досягненнями в питаннях профілактики злоякісних новоутворень, ранньої діагностики, алгоритмами діагностики та лікування, прикладним використанням досягнень у вивченні біології пухлини, її молекулярно-генетичної складової.

На форумі, поряд із досягненнями провідних українських шкіл онкології, були представлені провідні онкологічні заклади США, Японії, Кореї, Німеччини, Франції, Ізраїлю,  Нідерландів та інших країн світу.

Викладачі кафедри онкології презентували свій досвід діагностики та лікування конкретних злоякісних новоутворень, які є провідними у структурі злоякісних новоутворень та особливо дискусійними в ракурсі прийняття тактики їх діагностики і ведення.

Завідувач кафедри онкології, професор Прокіп Гордійчук був модератором секції «Проблеми та досягнення абдомінальної онкології». Він представив доповідь на тему «Персоналізація етапів комплексного лікування хворих на дистальний рак прямої кишки», яка засвідчила перспективний досвід раціональної, індивідуалізованої концепції комплексного лікування з органічним поєднанням основних видів протипухлинного лікування. Навколо цієї теми в останні роки ведуться дуже активні дискусії.

Доктори медичних наук, доценти кафедри онкології Наталія Ціп та Катерина Харченко були модераторами секції «Сучасні методи діагностики та лікування онкогінекологічних захворювань». Вони представили чотири доповіді з основних напрямків розвитку сучасної онкогінекології.

Професор кафедри Богдан Сорокін доповідав на тему «Скринінгові ендоскопічні дослідження в діагностиці доброякісних та злоякісних новоутворень шлунку та товстої кишки».

 

Досвід, представлений колективом кафедри онкології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, засвідчив, що кафедра є в тренді розробок та впроваджень сучасних досягнень онкологічної науки в діагностичну та лікувальну тактику злоякісних новоутворень. Свої знання і досягнення впроваджує в навчально-методичний процес з підготовки компетентних спеціалістів – онкологів, онкохірургів, онкогінекологів, ендоскопістів.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Доступність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів

Загальна оцінка матеріалу