16 жовтня 2021 року відбулася онлайн науково-практична конференція «Основи нутрициології вагітних і харчування дітей різних вікових груп» організована Асоціацією дієтологів України.

Захід був орієнтований на широкий загал лікарів, а саме: сімейних лікарів, педіатрів, інфекціоністів, імунологів, алергологів, дерматологів, кардіологів, гастроентерологів, неонатологів і експертів з грудного вигодовування.

Під час перебігу конференції були розглянуті актуальні питання, що стосуються харчування дітей різних вікових груп.

Доцент кафедри дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, к.м.н. О. Содатова активно взяла участь у конференції. ЇЇ доповідь «Безглютенова дієта: харчові обмеження чи спосіб життя?» була присвячена показанням до призначення безглютенової дієти у дітей та підлітків, а також її ризикам. О. Солдатова приділила увагу сучасним методам контролю дотримання безглютенової дієти та організації безглютенового харчування у дитячих навчальних закладах, що є атуальним  в щоденній лікарській практиці. Розкрита доцентом Солдатовою тема викликала великий професійний інтерес у лікарів та отримала багато схвальних відгуків.