За участі науково-педагогічних працівників Інституту стоматології НУОЗ України імені П.Л. Шупика - директора Інституту  професора Олени Дорошенко,  професора кафедри ортопедичної стоматології Павла Леоненка та аспіранта кафедри ортопедичної стоматології Юлії Кокоєвої видана нова наукова стаття  «A survey and optical microscopy in pilot comparative analysis of generic and original nimesulide granule». Heliyon. 2021;7(7): e07490. doi:10.1016/ j.heliyon.2021.e07490.

Стаття надрукована в журналі Heliyon, якій відноситься до 1 квартилю (Q1). Heliyon індексується одразу усіма відомими та найпрестижнішими системами, а саме: PubMed, Scopus и Web of Science ™ Emerging Sources Citation Index.

В статті оприлюднені результати спільних багаторічних досліджень провідних наукових установ України проведених:

в межах НДР кафедри ортопедичної стоматології ІС НУОЗ України імені П.Л. Шупика;

в межах національної програми «Розробка методології вибору генеричних лікарських засобів для забезпечення населення України якісними препаратами», шифр теми АМН.14.18 НАМН України

(в Державній науково-дослідній лабораторії з контролю якості лікарських засобів Державної установи «Інституту громадського здоров’я імені О. М. Марзєєва Національної академії медичних наук України»). Проф. П. Леоненко та Ю. Кокоєва є співвиконавцями;

в межах дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня PhD «Персоналізований підхід до безпосереднього протезування на дентальних імплантатах», державний реєстраційний номер 0117U006528.

Наукова та практична новизна проведених досліджень захищена патентом України на корисну модель (власник патенту НУОЗ України імені П.Л. Шупика):

Пат. України на корисну модель №141291 МПК (2020.01) G01N 1/00 G01N 21/00. Спосіб експрес-виявлення відмінностей в біодоступності генеричних протизапальних, знеболювальних препаратів у фармакології і стоматології для прогнозу ефективності та превенції ускладнень при їх призначенні/ Левін М. Г., Ніколаєва Я. Ю., Кузнецова О. М., Леоненко Г. П., Кокоєва Ю. В., Останіна Н. В., Гуменюк О. А., Дорошенко О. М., Леоненко П. В., Білозір А. І., Биков С. М. ‒ №u 201911277.− заявл. 19.11.2019; опубл. 25.03.2020, Бюл. №6.

Публікація отриманих результатів в журналі найвищого світового рівня є певним визнанням наукового рівня нашого Університету та Інституту стоматології, та сприяє підвищенню загального національного наукового рейтингу.

Актуальність матеріалу: 86.2% - 5 Голосів
Корисність матеріалу: 86.8% - 5 Голосів