Search

 
 

Співробітники кафедри медичної та лабораторної генетики взяли активну участь у Науково-практичній конференції з міжнародною участю «ІІI Полтавські перинатальні читання імені Н.М. Максимовича-Амбодика: «Нові стратегії та підходи до організації медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим в умовах регіоналізації перинатальної служби», яка була присвячена 100-річчю Полтавського державного медичного університету. Дана конференція проводилася 26-27 листопада 2021 року в онлайн форматі.

Завідувач кафедри, чл.-кор. НАМН України Н. Горовенко прочитала лекцію на тему: «Державна програма масового неонатального скринінгу, як інструмент діагностики та запорука своєчасного лікування тяжких орфанних захворювань», в якій розповіла про Державну програму розширеного неонатального скринінгу, який буде проводитися в Україні з 1 січня 2022 року.

У співавторстві із колегами з ДЗ «Референс-центр з молекулярної діагностики МОЗ України» було зроблено доповіді доцентом С. Подольською на тему: «Метилування промоторної ділянки гена MTHFR у подружніх пар з ранніми репродуктивними втратами» та асистентом Л. Брішевац на тему: «Зв’язок рівня фібриногену з поліморфними варіантами 455G/A та С148T гена FGB у жінок з репродуктивними розладами», в яких було продемонстровано результати спільної співпраці у діагностиці та консультуванні пацієнтів з репродуктивними розладами.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 71.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 70.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 71% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу