Шановні колеги! Відповідно до затвердженого Міністерством охорони здоров’я України проєкту реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році, маємо честь запросити студентів, магістрів, інтернів, аспірантів,

молодих учених та лікарів стоматологів взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю для молодих учених в онлайн режимі, яка відбудеться  16 квітня 2021 року на базі Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика в місті Києві (вул. Пимоненка 10-А). За участь у конференції Ви отримаєте 5 балів безперервного професійного розвитку.

Під час роботи конференції передбачаються дискусії з питань фундаментальних і прикладних досліджень в різних галузях сучасної стоматології.

Програма конференції молодих вчених

Зареєструватися на конференцію можна за таким посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1JdApBMXVSUbar6RD0DD3CMlwrKO0_hu9gbuzgjYPKkk/edit

Актуальність матеріалу: 78.75% - 4 Голосів