Кафедра радіології НМАПО імені П.Л. Шупика проводить навчання слухачів на циклі ТУ «Допплерівські методи дослідження» за очно-заочною формою (07.06- 22.06.2021 р.)

Прохання до слухачів забезпечити можливість дистанційного навчання в програмі ZOOM.

Мета курсу: поглиблене вивчення сучасної ультразвукової допплерівської діагностики, ознайомлення з останніми світовими досягненнями в галузі ультразвукової діагностики, підвищення рівня та якості діагностики.

Основні розділи курсу

Фізико-технічні основи ультразвукової допплерографії

Дослідження гилок дуги аорти, судин шиї

Допплерівські дослідження артерій основи мозку

Допплерівські дослідження периферичних судин

Дослідження магістральних судин черевної порожнини

Допплерівські дослідження при дифузних та вогнищевих захворюваннях нирок

Допплерівські дослідження в гінекології

Допплерівські дослідження в акушерстві

Основи еходопплерографії. Тканинний допплер

Еходопплерографія при клапанних вадах серця

Види навчальної діяльності

Теоретична (лекції) – 50%;

Семінари – 40%;

Самостійна підготовка, виконання завдань – 10%

Організаційні питання З питань реєстрації на цикл, розкладу занять та інших організаційних питань звертатися до куратора циклу - доц. кафедри радіології Глоби Марини Василівни (моб. +38066 724 98 89, прохання писати в Viber або на e-mail: [email protected]).

Які документи повинен надіслати курсант для реєстрації на кафедрі:

• мешканці Києвапроходять реєстрацію на кафедрі 06 з 09:00-14:00 з використанням рекомендацій МОЗ щодо уникнення поширення COVID-19 за адресою: м. Київ, вул. Багговутівська, 1, КОКЛ, терапевтичний корпус, 1 поверх, кафедра радіології;

мешканці інших міст до 07.06.2021 надсилають весь пакет документів Новою Поштою: м. Київ, відділення НП №162 , Глоба М.В., +38066 724 98 89):

Реєстрація на цикл можлива лише при наявності ВСІХ документів

1. Оригінал путівки на цикл (якщо путівка бюджетна, обов’язково на путівці поряд з печаткою академії повинна бути печатка лікувального закладу, де ви працюєте);
  2. Копія диплому;
  3. Копія свідоцтва про шлюб (у випадку зміни прізвища);
  4. Роздрукувати та заповнити від руки 3 картки:

а)  картку слухача (заповнити ретельно всі пункти);

б) технологічну картку (розбірливо заповнити 11 пунктів, 12 и 13 не заповнювати; назву установи, де ви працюєте - писати повністю, без абревіатури; ПІБ – друкованими літерами!!!);

в) заяву (згоду) на обробку даних (заповнити та підписати з двох боків і поставити дату початку циклу 07.06.2021).

1. Для зворотнього зв’язку необхідно вказати контактний номер моб. телефону, ПІБ, відділення нової пошти та її адресу.

ОРГАНІЗАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Кожен слухач після реєстрації на циклі отримає повідомлення (буде створена вайбер-група, куди надсилатиметься вся інформація та посилання на онлайн-конференції викладачів і час їх проведення). Перехід за будь-яким зі вказаних у листі посилань дозволить встановити на пристрій слухача (смартфон, ноутбук, комп’ютер) безкоштовну версію програми Zoom.

Дана програма дозволяє слухачам бачити і чути викладача та інших слухачів, бачити презентацію чи інші матеріали, запропоновані викладачем, задавати питання голосом або письмово у чаті, брати участь у обговоренні питань теми заняття.

Дякуємо, що обрали нашу кафедру для навчання!

Будьте здорові та бережіть себе!