ПЕДАЧЕНКО Наталія Юріївна - доктор медичних наук (2013), професор кафедри (2018), лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії за фахом “Акушерство та гінекологія” (2012),  голова Київського округу Асоціації акушерів-гінекологів України (2011).

У 2004 році закінчила з відзнакою 1-й лікувальний факультет Національного медичного університету імені О. О. Богомольця. Була занесена до Золотої книги пошани університету.

З 2004 по 2006 рр. навчалась в інтернатурі за фахом «Акушерство та гінекологія» на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології НМАПО імені П. Л. Шупика. Працює за сумісництвом лікарем акушером-гінекологом кабінету ендокринної гінекології відділення планування сім’ї та допоміжних репродуктивних технологій з кабінетом ендокринної гінекології Українського державного інституту репродуктології НМАПО імені П. Л. Шупика на посаді лікаря акушера-гінеколога. Тема докторської дисертації “Репродуктивне здоров’я жінок з метаболічним синдромом”.

За темою дисертації опубліковано 26 робіт, з яких 26 – статті в наукових провідних фахових журналах та збірниках, включаючи провідні видання іноземних держав.