Гончарук Наталія Петрівна – доктор медичних наук, доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології, заслужений лікар України.

Закінчила у 1988 році Полтавський медичний стоматологічний інститут за спеціальністю – лікувальна справа.

З 1988 по 1989 рік навчалася в  інтернатурі за спеціальністю акушерство та гінекологія на базі Дарницького районного медичного об’єднання м. Києва.

З 1989 року пройшла шлях від лікаря акушера-гінеколога Центральної районної лікарні № 1 м. Києва до директора КНП “Київський міський пологовий будинок № 1”.

З 2009 року є співробітником кафедри акушерства, гінекології та перинатології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика.

У грудні 2019 року захистила дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня “доктора медичних наук” у спеціалізованій вченій раді Д 26.553.01 ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені О.М. Лук’янової НАМН України” на тему «Шляхи зниження частоти кесарева розтину при акушерській патології та обтяженому репродуктивному анамнезі».

Гончарук Наталія Петрівна є автор та співавтором понад 40 наукових праць, 3 корисних моделей та 3 авторських права.