ЗАРІЧАНСЬКА Христина Володимирівна – кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології НМАПО імені П. Л. Шупика (2006).

Закінчила лікувальний факультет Тернопільської державної медичної академії ім. І. Я. Горбачевського у 2002 р..  Інтернатуру та магістратуру на базі Тернопільського міського комунального пологового будинку №1 за спеціальністю “Акушерство та гінекологія”  (2002-2004).

У 2008 р. здобула другу вищу юридичну освіту, правознавство, медичне право в Міжнародному Соломоновому Університеті.

У 2004 р. викладала в медичному коледжі при Тернопільській державній медичній академії ім. І. Я. Горбачевського.

Навчалась в очній аспірантурі на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології НМАПО імені П. Л. Шупика (2004-2006).

У 2004 р. захистила магістерську роботу на тему: «Клініко-патогенетичне обґрунтування гормональної контрацепції у поєднанні з системною ензимотерапією та антигомотоксичних препаратів у реабілітації жінок після однобічної аднексектомії» та отримала диплом магістра з відзнакою.

Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Профілактика ускладнень гестаційного періоду у жінок, які до вагітності перенесли операцію на придатках матки».

З 2002 по 2004 рр. була президентом Обласної асоціації молодих медиків Тернопілля,  брала активну участь в організації VII та VIII міжнародного конгресу студентів та молодих вчених.