ВОЛОШИН Олександр Анатолійович

- асистент кафедри акушерства та гінекології № 1 НУОЗ України імені П. Л. Шупика (з 2020 р.), доктор медичних наук.

В 1989 році закінчив І-й лікувальний факультет Національного медичного інституту імені О. О. Богомольця.

2007 р. – захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю акушерство та гінекологія. «Реабілітація репродуктивної функції жінок після лапароскопічного лікування кіст і доброякісних пухлин яєчників».

У 2015р – захистив дисертація на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю акушерство та гінекологія. «Діагностика і профілактика ускладнень при лапароскопічних гінекологічних операціях».

Проходив стажування по ендоскопічній гінекології в клініках Клермон-Феррана (Франція), Москви та Санкт-Петербурга.