Доцент кафедри функціональної діагностики, завуч кафедри.

Закінчив Київський медичний інститут за спеціальністю “Лікувальна справа” у 1975 році. У 1982 році захистив кандидатську дисертацію. Працює на кафедрі функціональної діагностики з 1984 року, доцент – з 1992 року. Напрямки науково-педагогічної діяльності: електрокардіографія, стабільна ішемічна хвороба серця, діагностика і лікування порушень серцевого ритму та провідності. Опублікував 160 наукових праць, у тому числі 17 публікацій навчально-методичного характеру, 5 раціоналізаторських пропозицій та 2 патенти на винахід. Автор і редактор підручника «Функціональна діагностика» (два видання), навчальних посібників «Основи електрокардіографії» (чотири видання), «Практикум з електрокардіографії» (два видання), «Навантажувальні проби в кардіології», «Тести з функціональної діагностики», «Холтерівське та фрагментарне моніторування ЕКГ», «Амбулаторне моніторування ЕКГ», «Електрокардіографія для сімейного лікаря». Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальностями “Кардіологія” і «Функціональна діагностика».